Ana Sayfa Avrupa Denetim Hakkımızda

Hakkımızda

admin

Avrupa Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik, Maliye Bakanlığında Vergi Müfettişi olarak uzun yıllar çalışmış deneyimli kadrosu ve özel sektörde yetişmiş deneyimli denetçi ve müşavir çalışanları ile faaliyetine devam etmektedir.

Avrupa Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik, konusunda deneyime sahip profesyonellerce; bağımsız denetim, muhasebe ve finans, mali hukuk, hile denetimi, bütçeleme ve yönetim raporlaması, vergi danışmanlığı, yönetim ve finansal danışmanlık ile şirketlere vergi uyuşmazlığı, vergi inceleme danışmanlığı ve sonrasında dava takibi alanlarında hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Kariyerlerini kamu (Maliye Bakanlığı) ve özel sektörde (Denetim ve Danışmanlık Şirketleri) uzun yıllar sürdürmüş olan Avrupa Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik yönetici ve çalışanları; bu süre içerisinde edindikleri tecrübe ve uzmanlıklarının etkisi ile kaliteli, titiz, değer katan ve sonuç odaklı hizmetler üretmekte ve bunları müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Avrupa Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik deneyimli kadrosu ile geleneksel yeminli mali müşavirlik ve muhasebecilik hizmeti veren bir kurum olmak yerine aşağıda yer alan değerleri temel alarak fark oluşturmayı amaç olarak benimsemiştir.

Maliye Bakanlığı bünyesinde denetim alanında edinmiş olduğumuz tecrübe yardımı ile Vergi İhtilafları ve çözüm yolları konusunda, müşterilerimize gerek inceleme safhasında ve gerekse uyuşmazlık sonrası dava takibi aşamasında her türlü desteği sağlamaktayız.

Müşterilerimize günümüz ticari koşullarında; mali ve ekonomik alanlarda ihtiyaç duydukları alanlarda profesyonel ve uygun çözümler oluşturarak destekliyoruz.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, anlaşılabilirlikten uzak, gereksiz ve verimsiz hizmetler üretmek yerine işletmelerin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek pratik, anlaşılabilir ve verimli hizmetler üretiyoruz.

Şirketlerin finansal yönetimi, büyüme ve kurumsal sürdürülebilirliğin sağlanması alanlarında müşterilerimize deneyim ve tecrübemiz ile ortak oluyoruz.

Günümüzde zaman tasarrufu en kıymetli kavram olarak ortaya çıkmaktadır. Bu bağlamda, doğru planlama yaparak müşterilerimize ihtiyaç duydukları hizmeti zamanında sunuyoruz.

Teknolojik gelişmeler özellikle İnternet ve diğer iletişim araçlarının artan oranda kullanımı; iş ve sosyal yaşamda bilgi paylaşımını olanaklı kılmakta ancak bunun yanında bilgi kirliliğine de ortam oluşturmaktadır. Avrupa Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik olarak iletişim kanallarını en doğru şekilde kullanarak güvenilir ve doğru bilgiyi müşterilerimize sunmaktayız.

Mevzuatta yapılan değişiklikleri günlük olarak takibini gerçekleştiriyor. İlgili değişiklikler konusunda yapılması gereken analizleri ve araştırmaları yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şirketler bünyesinde uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

Devlet teşvik ve yardımları konusunda değişiklikleri takip etmekte müşterilerimizin yararlanabileceği teşvikleri yetkililere sunmaktayız. Teşvikten yararlanacak müşterilerimize başvuru aşamasından sonuçlandığı aşamaya kadar mevzuat ve uygulama açısından yardımcı olmaktayız.

İlgili Yazılar